Za každý prodaný byt
zasadíme strom!

ovocný strom ze tří druhů na výběr

Višeň

Jablko

Slíva

Jak už samotný název napovídá, Zelené město je pražskou rezidenční čtvrtí, která je obklopena zelení a parky všude kolem. Na dosah ruky se nachází ovocný sad Třešňovka, ale také rozsáhlé zelené plochy kolem říčky Rokytka. V neposlední řadě za zmínku stojí také samotný areál rezidenční čtvrti Zelené město s udržovanou zeleni.

Při stavbě našich projektů se snažíme myslet nejen na kvalitu samotného projektu, ale také se zaměřujeme na okolí daného projektu. Rozhodli jsme se tedy za každý prodaný byt v butikové etapě projektu Zelené město 3 Prémium zasadit ovocný strom – višni, jabloni nebo slívu, a to vše na pozemku Zeleného města mezi první a druhou etapou. Samotné stromy zasadíme buď my nebo budoucí rezidenti dle svého přání. Výsadba stromů bude probíhat na podzim 2021. Vyhrazený pozemek je vyznačen béžovou barvou na obrázku.

  • Akce probíhá v období od 1.5.2021 do 31.9.2021.
  • Akce se týká prodeje bytů pouze v projektu Zelené město 3.
  • Při koupi jednoho bytu se zavazujeme zasadit jeden ovocný strom ze tří druhů na výběr – višeň, jabloni nebo slívu.
  • Každému majiteli bytu v projektu Zelené město 3 bude umožněno zúčastnit se výsadby, resp. zasadit jeden ovocný strom na námi vyhrazeném místě a na naše náhrady v námi určený čas během podzimu 2021.

Zprostředkovatelem a dodavatelem stromů je nezisková organizace Sázíme stromy, z. ú. , Libochovická 1072/11, 184 00 Praha 8, IČ: 02626870.

Provozovatel akce společnost Zelené město 3 s.r.o., Jankovcova 14/1595, 170 00 Praha 7, IČO 083 92 170 si vyhrazuje právo na změny.

Rolovat nahoru